Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Ricco Xxxxxx (3750 niezalogowanych)
5 Postów
Jarek Żmuda
(Lucyfer)
Wiking
Podpisuje się pod tym, chce lasagne w 30 min i pieczeń jakaś, albo kaczkę pieczona.... można dalej wymieniać chyba że masz piec jakiś kosmiczny ciśnieniowy czy samogotujące garnki zeptera hehe i zależy co dla kogo jest obiadem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
ulv72 napisał:
hilton i kami... wy tak serio z tymi obiadami ?

a dwoch moze byc ? lucyfer bedzie gotowal bo ma fach a ja moge na zmywaku po obiedzie zap....

ale ubaw bylby hehehe...


ulv ja mam zmywarke wiec daruje sobie twoje zmywanie
chyba ze wpadniesz z jakimis ciachami na bitwe w pianie hahahahahaha
ale to miedzy7 a 15 jak maz jest w pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
kami napisał:

ulv ja mam zmywarke wiec daruje sobie twoje zmywanie
chyba ze wpadniesz z jakimis ciachami na bitwe w pianie hahahahahaha
ale to miedzy7 a 15 jak maz jest w pracy


ze zmywarkami nie chce miec nic do czynienia hahaha
poza tym nici ze zmywaka, lucyfer nie chce pomocnika.... no, chyba ze o tej sprzataczce pomysle
juz gdzies to bylo w jakims starszym filmie polskim, facet przebrany za sprzataczke, nie pamietam tytulu..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
ulv72 napisał:
kami napisał:

ulv ja mam zmywarke wiec daruje sobie twoje zmywanie
chyba ze wpadniesz z jakimis ciachami na bitwe w pianie hahahahahaha
ale to miedzy7 a 15 jak maz jest w pracy


ze zmywarkami nie chce miec nic do czynienia hahaha
poza tym nici ze zmywaka, lucyfer nie chce pomocnika.... no, chyba ze o tej sprzataczce pomysle
juz gdzies to bylo w jakims starszym filmie polskim, facet przebrany za sprzataczke, nie pamietam tytulu..


ulv a ty sie przesan czepiac Marysi, dobrze? hahahahaha i to był Wojciech Pokora. I nie był sprzataczka tylko pomoca domowa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vanessa 30)
Wiking
A tytuł filmu to ,,Poszukiwany, Poszukiwana,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
Jarek...zawód kucharza jest jednym z siedmiu najbardziej poszukiwanych zawodów na swiecie i wcale nie musisz zaczynać na zmywaku...jakis mały okres próbny i jesli sie sprawdzisz to zaczynasz jako samodzielny kucharz i to z porzadna stawka...nie wiem ile masz lat i jakie wykształcenie ale tak naprawde w tym zawodzie liczy sie talent...jezyk angielski ci w zupełnosci wystarczy na poczatek a z czasem możesz sie uczyc norweskiego... moge ci podpowiedziec abyś szukał w kurortach,osrodkach wypoczynkowych i takich duzych hotelach...są one na uboczu ale masz tam wszystko,wyzywienie,zakwaterowanie i porządna stawkę...mi w tamtym roku proponowali 185 koron na godz....niestety to było zadupie gdzie pojechalismy z firmy męża na julebord,pzatym mam rodzine a tam było z zamieszkaniem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
no wlasnie... wiec szanowne panie forumowiczki, jesli ktoras z was uwaza, ze ma w swoim mieszkanku balagan, ze za duzo niepotrzebnych rzeczy jest i na nic miejsca nie ma, tzw. przestrzeni zyciowej ze kurz wszedzie, brudno, nie mowiac juz o tak codziennych, prozaicznych rzeczach jak niewyrzucone smieci czy tez gary w zmywaku, za ktore nie ma kto sie wziac....

to ja oferuje swa charytatywna pomoc jako Marysia, Pomoc Domowa

wystarczy mi kilka dni, no maksymalnie tydzien abyscie przekonaly sie, w jakim bledzie jestescie i jak bardzo wasze mieszkanko bylo czyste i schludne przed moim przybyciem, tzn. pomocy domowej


a i zapomnialem dodac...a dajcie mi jeszcze te zmywarke do naczyn obsluzyc....ta to dopiero potrafi zdzialac cuda z mieszkankiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
ulv72 napisał:..wystarczy mi kilka dni, no maksymalnie tydzien abyscie przekonaly sie, w jakim bledzie jestescie i jak bardzo wasze mieszkanko bylo czyste i schludne przed moim przybyciem, tzn. pomocy domowej
DOBRE... masz u Mnie pięć punktów w trzystopniowej skali...
BRAWO...brawo...za polot...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
a teraz na wesoło..
no,no panie gwiazdorze-czyli masz nieodparta potrzebę posprzatac i przeczyścić wszystko ....a ja juz myslałam,ze tacy faceci wyginęli.....jak dinozaury
uważaj bo sie nie obrobisz jak dostaniesz lawine propozycji która by odmówiła takiemu przystojniakowi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
B.K. napisał:
..myslałam,ze tacy faceci wyginęli....OJ SZKODA SŁÓW ....
A już myślałem ,że chociaż Ty nie wpadniesz w Jego sidła....!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok